Choinka Drukuj
Z życia Szkoły Podstawowej
poniedziałek, 14 grudnia 2020 11:42

Choinko piękna jak las, choinko zostań wśród nas…

 

Tradycja ubierania choinki jest znana wszystkim – naszym przedszkolakom również. Z okazji zbliżającej się wizyty św. Mikołaja w przedszkolu oraz świąt Bożego Narodzenia nasze przedszkolaki postanowiły wspólnie ubierać choinkę, aby wprowadzić świąteczny nastrój w całym przedszkolu.

Pani Ania przystroiła drzewko w kolorowe lampki, a każde dziecko zawiesiło wybraną przez siebie bombkę. Grupa 0 a przygotowała łańcuch z kolorowych pasków papieru. Łańcuch był tak długi, że ustroił całą choinkę. Teraz ta piękna choinka cieszy oko wszystkim bywalcom naszego przedszkola i umila czas oczekiwania na święta. 

Dziennik Elektroniczny

Dziennik elektroniczny

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Miłkowicach
ul. Wojska Polskiego 75A, 59-222 Miłkowice

tel. 076 8871219
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że odwiedzana strona korzysta z plików cookies. W związku z powyższym użytkownik strony może domyślnie ustawić w przeglądarce poziom, czy, ile i jakie chce cookies. Brak takich ustawień będzie świadomym aktem woli i akcetpacji plików cookies. By przeczytać więcej o plikach cookies oraz o tym jak je usunąć, zobacz naszą politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies używane przez ten serwis

EU Cookie Directive Module Information